SKOČ!

21.07.2014 10:10 | Deň za dňom | Autor: Sorbona | komentáre [2] | Zdieľaj

 

Skočila by som v momente. Skočila by som aby sa veci otočili. Skočila by som aby som sa vyslobodila z toho strachu.
 
Proste Skoč!
 
Nechcem skočiť pod vlak alebo z mosta. Chcem skočiť a zmeniť všetko, čo ma tak škrie. Oslobodiť sa od všetkých bolestí. Od pocitu, že som mimozemšťal...
 
Podstatná vec, ktorú vám nikdy nikto nepovie je, že ak ste iný, bude to kurevsky komplikovaná cesta. Často rozmýšľam aké by to bolo, keby som nebola tak svojská, tak odlišná, tak iná. Bolo by to ľahšie... Zaručene. Je to večný boj s prúdom, nekonečné odolávanie tlaku okolia, snahe ostatných aby som plnila ich ciele a nie svoje. Večná vojna o to, že to, čo teší mňa, to čo chcem, je tak iné od normálu. Pri tom chcem len žiť svoj život a byť šťastná. Niekedy som z toho všetkého unavená.
 
Nechce sa mi stále dookola vysvetľovať, že nechcem rodinu, žiadna svadba, žiaden manžel, žiadne deti. Že je to síce pekné ale nie pre mňa. Že si stále žijem na slobodnej nohe, že niekedy mám deň, keď chcem zaliezť do krabice. Že sa mi niekedy fakt nechce. Že sa smejem divným veciam a moje myslenie je nekonvenčné, prapodivné. Že som perverzák prvej triedy. Že vo vnútri horím....
 
 

 

Okomentírované 2krát
Cayce (25.7.2014 11:24) Není nic špatného na tom být jiný. Nenech se smést proudem, protože potom už to nebudeš ty. Nestyď se za svoji odlišnost, miluj ji. To, jakým způsobem jsi jiná, z tebe dělá toho, kým jsi. Určitě nejsi jediná, kdo se cítí v dnešní společnosti jako vyvrhel. Ale možná vyvrhelové jednou budou tvořit společnost :)
Mimochodem - opravdu pěkná stránka.
web: diary-of-cayce.blog.cz
IP address: Logged
Sorbona (25.7.2014 11:35) Ďakujem :)
web:
IP address: Logged
Meno*:
E-mail:
Web:
zapamätať údaje
Ochrana proti spamu: 1 plus 8*:
(odpovedz číslom)
Komentár*:
* - povinné polia :)

© 2009 - 2018 Sorbona | Design & coding © Edvordo.sk
Optimalizované pre všetky prehliadače a rozlíšenie obrazovky 1280x800. V iných prehliadačoch môžu nastať chyby v zobrazení stránky.
Otázok na databázu: | Vygenerované za: 0.439 sekundy